Hakkımızda

Biz Kimiz

MegaTech, birbirinden farklı endüstriyel uygulamalar için çeşitli tip mekanik sistemlerin imalatını gerçekleştirmektedir. Yığın malzeme, toz filtreleme, karıştırma ve vibrasyon teknolojisi dahil olmak üzere oldukça kapsamlı bir ürün gamını tedarik etmekteyiz. Farklı malzeme ve ölçülerde helezon imalatında uzmanlaştık. Ürünlerimiz, imalatçılara, son kullanıcılara, distribütörlere ve tedarikçilere verimli performans ve dayanıklılığı garanti ederek tasarlanmış ve üretilmiştir. Ürün çeşitlerimiz, dayanıklılık bakımından zengindir, bu da bakım ve ekipman maliyetlerini düşürmektedir. Konveyörlerimiz, çeşitli ölçü, kapasite ve spesifikasyonlarda mevcuttur. Ayrıca, müşteri ihtiyaç ve gereksinimlerine göre talep odaklı üretim sunmaktayız. Firmamız, müşterilerine çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı projelerimiz önceliğimizdir. Sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerimiz sayesinde, müşterilerimiz için tüm gerekli çözümleri sunuyoruz. Kullanılan tüm ekipmanlar, üretim aşamasında kontrol ve test edilmiştir. Başarımız, tamamen müşteri tatminine dayanmaktadır. Takımımız, her biri alanında bilgili ve uzman olan kadrodan oluşmaktadır. Eğitimli ve deneyimli ekibimizin amacı, yüksek kalite sunmaktır.

Misyon

Güvenli, yüksek kaliteli ve maliyet-etkin projeleri tasarlayarak, üreterek ve tamamlayarak; müşterilerimizle işbirliği içinde anlaştığımız iş programlarına sadık kalarak; tüm bunları gerçekleştirirken Mega Tech çalışanlarının kariyer gelişimlerine destek sağlamayı amaçlıyoruz.

Vizyon

Mega Tech Endüstriyel Makine Sanayi olarak, müşterilerimize yüksek kaliteli, güvenli ve maliyet-etkin ürünler sunarak sektörde lider bir konuma gelmek istiyoruz. Yenilikçi teknolojileri kullanarak, tüm sektörlere özel çözümler sunarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

Değerlerimiz

Bilim, Birlik, Başarı meşalemizin ışığında; eğitimli, aidiyet ve sahiplik duygusu yüksek bilime dayalı tüm gelişmelere açık, bilgi paylaşımına ve birlik ruhuna değer veren tüm birimlerimizle, tüketicilerimizin iç ve dış müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılar, onların daha iyi bir tüketime yönelik değişen beklentilerini karşılamada çevik, proaktif ve yenilikçi bir yaklaşım ile işimizi yaparız.

Kalite Politikamız

Makine sanayinde faaliyet gösteren bir firma olarak;
- Yenilikçi çözümler üretmek ve bu çözümleri sektöre sunmak
- Kullanıcılarımızı korumak ve onlara en kolay çözümleri sunmak
- İş ortaklarımızı hızlı çözüme ulaştıracak imalatımızı yüksek performans ile bitirmek
- Kaliteli ürünler üreterek tüketicilerimize düşük maliyetler sunmak
Başlıca çabalarımızdandır.

Belgelerimiz

Araç çubuğuna atla
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Gizlilik Politikası