Hakkımızda

Biz Kimiz

MegaTech birbirinden farklı endüstriyel uygulamalar için farklı tip mekanik sistemlerin imalatını yapmaktadır. Yığın malzeme, toz filtreleme, karıștırma ve vibrasyon teknolojisi dahil oldukça kapsamlı bir ürün gamını tedarik ediyoruz. Farklı malzeme ve ölçülerde helezon imalatında uzmanlaștık. Ürünlerimiz imalatçı, son kullanıcı, distribütör ve tedarikçilere verimli performans ve dayanıklılığı garanti ederek dizayn ve imal edilir. Ürün çeșitlerimiz dayanıklılık bakımdan zengindir ve buda bakım ve ekipman maliyetini düşürür. Konveyörlerimiz çeşitli ölçü, kapasite ve spesifikasyonlarda mevcuttur. Ayrıca müşteri ihtiyaç ve gereksinimlerine göre, talep odaklı üretim sunuyoruz. Firmamız müșterilerine çözüm ortağı olmayı ilke edinmiștir. Müșteri memnuniyeti ve müşteri odaklı projelerimiz önceliğimizdir. Süregelen araștırma ve geliștirme faaliyetlerimiz sayesinde müșterilerimiz için tüm gerekli çözümleri sunuyoruz. Kullanılan tüm ekipmanlar üretim așamasında kontrol ve test edilmiștir. Bașarımız tamamen müșteri tatminine dayanmaktadır. Takımımız, her biri alanında bilgili ve uzman olan bir kadrodan olușmaktadır. Eğitimli ve deneyimli ekibimizin amacı yüksek kalite sunmaktır.

Misyon

Güvenli yüksek kaliteli ve uygun maliyetli projeleri tasarlamak üretmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programlarına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken Mega Tech çalışanlarının kariyer gelişimlerine yardımcı olmak.

Vizyon

Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve makine firmaları arasında en iyi ve yenilikçi sektöre yön veren firmalardan biri olmak.

Değerlerimiz

Bilim, Birlik, Başarı meşalemizin ışığında; eğitimli, aidiyet ve sahiplik duygusu yüksek bilime dayalı tüm gelişmelere açık, bilgi paylaşımına ve birlik ruhuna değer veren tüm birimlerimizle, tüketicilerimizin iç ve dış müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılar, onların daha iyi bir tüketime yönelik değişen beklentilerini karşılamada çevik, proaktif ve yenilikçi bir yaklaşım ile işimizi yaparız.

Kalite Politikamız

Makine sanayinde faaliyet gösteren bir firma olarak;
- Yenilikçi çözümler üretmek ve bu çözümleri sektöre sunmak
- Kullanıcılarımızı korumak ve onlara en kolay çözümleri sunmak
- İş ortaklarımızı hızlı çözüme ulaştıracak imalatımızı yüksek performans ile bitirmek
- Kaliteli ürünler üreterek tüketicilerimize düşük maliyetler sunmak
Başlıca çabalarımızdandır.

Belgelerimiz

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Gizlilik Politikası